Uważamy, że jakość usług stoi na bezapelacyjnym pierwszy miejscu dlatego staramy się konkurować nie tylko ceną, ale przede wszystkim właśnie jakością oferowanych rozwiązań. Korzystając z naszych usług możesz być pewien powtarzalności rezultatów i najwyższego poziomu wykonania detali.

 

W naszym parku maszynowym korzystamy z rozwiązań takich producentów jak ZORTRAX czy RAISE 3D.

Używamy profesjonalnego oprogramowania zarówno do projektowania jak i późniejszego przygotowania modeli do druku.

Drukujemy w technologii FDM przy wykorzystaniu tylko tworzyw najwyższej jakości. Nie używamy tanich plastików dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom wydruki na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki bogatemu doświadczeniu zarówno w technologii druku jak i w projektowaniu możemy sprostać nawet największym wyzwaniom, a przy tym zaoferować konkurencyjne ceny. Drukujemy również ze specjalistycznych filamentów zawierających w składzie drewno, metale czy włókno węglowe.

 

Jesteśmy w stanie wykonać elementy o grubość warstwy od 50 do 400 mikronów. Dysponujemy drukarkami o wymiarach przestrzeni roboczych do 300 x 300 x 400 mm (szer. x gł. x wys.). Elementy można łączyć w większą całość dzięki czemu rozmiar końcowego modelu jest praktycznie nieograniczony! Oferujemy także usługi łączenia części wraz z maskowaniem łączeń i dalszą obróbką jak np. szlifowanie czy malowanie.

 

 

Na realizację każdego projektu składa się wiele czynników, dlatego też do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie zarówno w kwestii wyceny jak realizacji.

Zapewniamy także darmowe doradztwo przy doborze materiału oraz przy optymalizacji projektu pod kątem wydruku i związanych z tym ograniczeń technologicznych.

 

Dołącz do grona naszych klientów już dziś!