W naszej firmie drukujemy w technologii FDM przy wykorzystaniu tylko tworzyw najwyższej jakości. Nie używamy tanich plastików dzięki czemu możemy zapewnić naszym klientom wydruki na najwyższym możliwym poziomie. Dzięki bogatemu doświadczeniu zarówno w technologii druku jak i w projektowaniu możemy sprostać nawet największym wyzwaniom, a przy tym zaoferować konkurencyjne ceny. Drukujemy również ze specjalistycznych filamentów zawierających w składzie drewno, metale czy włókno węglowe.

 

Jesteśmy w stanie wykonać elementy o grubość warstwy od 50 do 400 mikronów. Dysponujemy drukarkami o wymiarach przestrzeni roboczych do 300 x 300 x 400 mm (szer. x gł. x wys.). Elementy można łączyć w większą całość dzięki czemu rozmiar końcowego modelu jest praktycznie nieograniczony! Oferujemy także usługi łączenia części wraz z maskowaniem łączeń i dalszą obróbką jak np. szlifowanie czy malowanie.

Na życzenie klienta jesteśmy też w stanie wykonać dany element w formie odlewu z żywicy.

 

Na realizację każdego zamówienia składa się wiele czynników, dlatego też do każdego modelu podchodzimy indywidualnie zarówno w kwestii wykonania jak i wyceny. Oferujemy przygotowanie projektu na podstawie Państwa pomysłu, lub sam wydruk już gotowego projektu. Obsługiwane formaty projektów to stl, .obj oraz .3mf.

Zapewniamy także darmowe doradztwo przy doborze materiału oraz przy optymalizacji projektu pod kątem wydruku i związanych z tym ograniczeń technologicznych.

 

Zaufało nam już wielu szczęśliwych klientów! 

 

 

 

 

© Copyright 2017 by WebWave